Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Заборону на в’їзд росіян до України підтримує 79% населення — дослідження Gradus Research

Заборону на в’їзд росіян до різних країн світу підтримують 90% українців. Фото: Gradus Research

Заборону на в’їзд росіян до різних країн світу підтримують 90% українців. Фото: Gradus Research

Переважна більшість українців, а саме 90%, вважають, що громадянам рф необхідно заборонити в’їзд до тієї чи іншої країни. Ще 79% опитаних українців висловили думку, що росіянам потрібно заборонити в’їзд до України. Про це свідчать результати опитування компанії Gradus Research.

У той же час 75% респондентів підтримують заборону на в’їзд росіян до ЄС, 66% — до США й 62% — до Канади.

Регіональні показники підтримки обмеження росіян у в'їзді до тієї чи іншою країни були різними. Так, близько 70% жителів східних та південних регіонів України вважають, що громадян рф не варто пускати до нашої країни. У західній частині України цей показник складає 84%, а в центральній та північній 83% та 82% відповідно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Заборону на в'їзд росіян до ЄС підтримують 84% жителів західної частини України, 83% центральної частини, 82% північної частини, 73% жителів південної частини та 70% у східних регіонах.

zaborona-vizdu-rosiyan-do-krain-u-regionalnomu-rozrizi.png
Quote«Особливо цікавим є факт, що громадяни віком старше 55 років, які народилися та половину життя прожили у радянських реаліях, значущо частіше вважають, що росіянам треба заборонити в’їзд до усіх перелічених вище країн. Ці цифри вкотре доводять, що українці єдині та непохитні перед лицем ворога», — зазначила засновниця та директорка дослідницької компанії Gradus Research Євгенія Близнюк.

Контекст. Міністри закордонних справ країн-членів Європейського союзу 31 серпня домовилися про повне зупинення дії угоди про спрощений візовий режим між ЄС та рф.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини