Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Заберуть та відсортують сміття безкоштовно: в Києві запустять сервіс Ecola

Фото: unsplash / open_photo_js

Фото: unsplash / open_photo_js

У Києві запускається новий безкоштовний сервіс сортування сміття Ecola. Наприкінці вересня він почне працювати в тестовому режимі, а з жовтня 2020 року — повноцінно.

Пізніше роботу сервісу планують розширити і на Київську область, розповіли виданню БЖ представники сервісу.

Як буде працювати Ecola?

  • Згідно з інформацією на сайті сервісу, спочатку потрібно вибрати сміття, яке можна переробляти, а саме: скло (пляшки, в тому числі биті, банки), макулатуру (папір, картон, книги, журнали, газети, tetrapack і паперовий посуд), пластик ( пляшки з-під напоїв, соняшникової олії, хімії, кришки, пакети, контейнери, іграшки, пінопласт) і метал (консервні та алюмінієві банки, столові прибори, кришки від банок та інші прилади). Попередньо сміття потрібно вимити і висушити, однак сортувати не потрібно.
  • Після того, як ви зберете мінімум 30 кг сміття або 120 літрів, потрібно подати заявку на вивезення через Telegram-бот Ecola Assist та залишити пакет біля вхідних дверей свої квартири, будинку або офісу. Варто також відзначити, що сортуванням сміття може займатися як одна сім'я, так і організована група.
  • Після цього працівник сервісу забере ваше сміття, відсортує його і сформує заявку на продаж.
  • Потім компанія-сортувальник викупить вторинну сировину і відвезе її на сортувальну станцію для подальшої підготовки.
  • Остання сформує велику партію сировини, яку потім спресують і відправлять на подальшу переробку.
  • Вторинну сировину продадуть для подальшої переробки і виробництва нових товарів.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Під час пандемії коронавірусу в США скасували заборону на предмети одноразового використання через те, що COVID-19 загрожував життю американців. У зв'язку з цим ринок пластика значно виріс в своїх обсягах, хоча раніше безліч компаній намагалося мінімізувати його використання.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини