Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

За перші два місяці 2023 року дефицит російського бюджету склав $34 млрд

За перші два місяці 2023 року дефицит російського бюджету склав $34 млрд.Фото: Слово і Діло.

За перші два місяці 2023 року дефицит російського бюджету склав $34 млрд.Фото: Слово і Діло.

Дефіцит бюджету росії сягнув 2,58 трильйонів рублів або $34 млрд, тоді як витрати склали 5,74 трильйона рублів. Про це пише Bloomberg.

Quote«Хоча міністерство не оприлюднило місячні підсумки, витрати в лютому, схоже, скоротилися з січневих 3,12 трильйона рублів.Хоча бюджет знаходиться в глибокому мінусі, міністерство заявило, що воно продовжує дотримуватися плану, щоб утримати дефіцит за підсумками року в межах цільового показника. Воно звинуватило у стрибку витрат цього року значні авансові витрати цього року», — пише агентство.
Quote«Основною причиною скорочення дефіциту є падіння державних витрат на 15% після надзвичайно великих витрат у перший місяць року. Тим не менш, москві буде складно збалансувати свої рахунки, оскільки прибутковість внутрішніх державних облігацій злетіла вище 11%, а доходи, не пов'язані з нафтою, продовжують скорочуватися», — заявив російський економіст Олександр Ісаков.

Санкції та інші обмеження, запроваджені США та їхніми союзниками через вторгнення росії в Україну, сильно вдарили по доходах країни від експорту енергоносіїв, оскільки обмеження набули чинності протягом останніх кількох місяців.

Неенергетичні доходи впали на 9%, що менше, ніж 28% у січні. Bloomberg Economics очікує, що дефіцит федерального бюджету рф цього року становитиме 3-4% від ВВП.

Нагадаємо, що на пленарному засіданні 23 лютого Верховна Рада України 325 голосами «за» підтримала Указ Президента та запровадила економічні секторальні санкції проти фінансових установ рф (№ 9045).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини