Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Польщі від початку війни працевлаштувалися 100 тисяч українців

Від початку війни в Польщі працевлаштувалися 100 тис. українців. Фото: Iwona Castiello d'Antonio/Unsplash

Від початку війни в Польщі працевлаштувалися 100 тис. українців. Фото: Iwona Castiello d'Antonio/Unsplash

Міністерка сім’ї та соціальної політики Польщі Марлена Мальонг розповіла, що від початку широкомасштабної збройної агресії рф проти України в Польщі працевлаштувалися вже 100 тисяч громадян України. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на PAP.

Quote«Від початку війни на території України в Польщі працевлаштувалися 100 тисяч громадян України. Ми задоволені, адже це показує, що ці люди хочуть працювати, хочуть залишитися в нас якнайдовше», – підкреслила Мальонг.

За її словами, уряд Польщі веде переговори з агенціями працевлаштування, громадськими організаціями, профспілками й готує черговий пакет рішень, який дасть змогу громадянам України активніше й більш масштабно працевлаштовуватися в Польщі.

Контекст. Нагадаємо: ООН прогнозує, що з України через війну виїдуть 8,3 млн людей. Станом на 25 квітня Україну вже залишили майже 5,2 млн біженців. За даними останньої доповіді Міжнародної організації з міграції, окрім тих, хто залишає країну, в Україні також нараховується понад 7,7 млн внутрішньо переміщених осіб. Отже, загальна кількість тих, хто змушений залишити свої домівки, становить 12,9 млн людей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини