Facebook Pixel

Glovo інвестувала в Україну 85 млн євро з 2018 року

За останні п’ять років компанія Glovo інвестувала 85 млн євро в Україну та заплатила понад 20 млн євро податків до держбюджету.

Співзасновник Glovo Саша Мішо заявив, що український ринок є стратегічно важливим для компанії. Наразі він є четвертим за обсягом бізнесу серед 25 країн, де працює сервіс.

Quote«Ми вклали вже понад 85 млн євро в Україну і попри війну продовжуємо інвестувати, оскільки віримо в потенціал ринку», — сказав Мішо.

Розвиток бізнесу Glovo в Україні

Наразі Glovo працює у 37 містах України з понад 8 тис. партнерів. За п’ять років близько 50 тис. кур’єрів доставили принаймні одне замовлення та проїхали понад 200 млн кілометрів.

За останні 12 місяців кількість замовлень на одного користувача зросла на 56% і становить 10,3 замовлення на рік. Це більше, ніж було до повномасштабного вторгнення, повідомили в Glovo.

Соціальна відповідальність Glovo

Glovo займається й благодійними проєктами. У 2022 та 2023 роках компанія перерахувала 800 тис. євро в соціальні ініціативи.

У серпні 2023 року Glovo разом з фандрейзинговою платформою UNITED24 розпочала ініціативу «Доставка безпечного майбутнього». Мета проєкту — збір коштів на спеціальні автомобілі для доставлення працівників та обладнання до місць виявлення вибухонебезпечних предметів.

У жовтні Glovo перерахувала перші 52 тис. євро до фонду UNITED24. 12 жовтня Мішо зустрівся з очільником Мінцифри Михайлом Федоровим для висловлення підтримки та обговорення подальшої співпраці.

Подякувати 🎉