Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З 16 січня в Україні стартує бета-тест безплатної заміни старих ламп на LED

З 16 січня в Україні стартує бета-тест безкоштовної заміни старих ламп на LED. Фото: in.ck.ua

З 16 січня в Україні стартує бета-тест безкоштовної заміни старих ламп на LED. Фото: in.ck.ua

З 16 січня уряд запустить бета-тест програми безплатного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні 10 січня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Quote«На першому етапі плануємо замінити до 500 тис. ламп у шести регіонах України. Після цього орієнтовно за два тижні проєкт запуститься у звичайному режимі по всій території Україні», — зазначив очільник уряду.

За словами прем’єр-міністра, кожен зможе подати заявку через «Дію», а потім отримати 5 нових ламп у найближчому відділені «Укрпошти». Увесь процес буде максимально простим і швидким.

Денис Шмигаль подякував партнерам за підтримку, зокрема Єврокомісії, яка закуповує для України 30 млн світлодіодних ламп, та Франції, яка додає ще 5 млн.

Нагадаємо: у грудні 2022 року Мінекономіки анонсувало, що із січня 2023 року кожний повнолітній українець зможе обміняти 5 ламп розжарювання на 5 світлодіодних.

Для цього потрібно:

  • залишити заявку на порталі «Дія»;
  • прийти до відділення «Укрпошти»;
  • безплатно поміняти старі лампи розжарювання на нові LED-лампи.

Узяти участь можна в два способи: з попереднім замовленням через «Дію» та без нього, уточнили в Мінцифри.

Якщо ви попередньо замовляєте лампи через «Дію», то вони гарантовано будуть у відділенні «Укрпошти», яке ви вказали під час замовлення. Забрати нові лампи можна протягом 5 робочих днів після підтвердження в застосунку.

Якщо не маєте можливості замовити лампи онлайн, можна прийти до відділення «Укрпошти» з паспортом, ідентифікаційним кодом і лампами розжарювання. Однак без попередньої заяви ви не можете бути точно впевнені в наявності LED-ламп у відділенні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини