Facebook Pixel

ЄС може ввести санкції проти 11 суден росії, серед яких паливні і нафтові танкери

Європейський Союз запропонував у рамках 14-го пакету санкцій ввести обмеження проти 11 суден рф, які допомагають економіці росії вести війну в Україні. Серед них чотири паливні танкери, два нафтові, два газосховища і вантажне судно. Про це пише Bloomberg.

Які санкції може ввести Євросоюз проти російських суден

Якщо держави-члени ЄС схвалять обмеження для 11 суден рф у рамках 14-го пакету санкцій, російським кораблям закриють доступ до портів ЄС і якірних зон, а також ускладнять логістику, заборонивши використовувати європейські компанії для низки послуг.

Під санкції ЄС проти російських суден можуть потрапити:

  • чотири паливні танкери;
  • два нафтові танкери;
  • два газосховища, які використовує компанія «Новатек» у проєкті з перевалки зрідженого газу;
  • одне вантажне судно.

Санкції стосуватимуться страхування та технічної допомоги, включаючи «бункерування, послуги з постачання суден, зміни екіпажу, навантаження та розвантаження товару, відбійного захисту та буксирування», йдеться у проєкті, з яким ознайомився Bloomberg.

Санкції ЄС повинні одностайно схвалити 27 держав-членів блоку. Після цього нові обмеження проти росії набирають чинності.

Нагадаємо, у рамках 14-го пакету санкції проти рф Єврокомісія також запропонувала заборонити експорт російського газу з ЄС до третіх країн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉