Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Японія обмежить спекулятивну торгівлю криптовалютою

Скрин шот: youtube.com

Скрин шот: youtube.com

Агентство фінансових послуг Японії має намір ввести обмеження в маржинальній торгівлі криптовалютами і токенами дворазовим розміром депозиту.

Таким чином, торгове плече не може перевищувати власний депозит користувача в два рази, пише Japan Times.

Ця вимога посилює чинне зараз обмеження в чотири рази, яке встановили учасники торгів в рамках саморегулювання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нові правила в біржовій торгівлі вимагають перегляду закону «Про фінансові інструменти та біржі», оновлена версія якого вступає в силу цієї весни. Секретаріат кабінету міністрів Японії готує відповідний наказ.

Зміни в законодавстві були узгоджені з Асоціацією бірж віртуальних валют Японії. Сама асоціація, теж перегляне правила, щоб відобразити в них нові вимоги. Зміни повинні привести до зниження ризиків зростання збитків через високу волатильність цифрових активів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Криптовалюти були проголошені як спосіб оплати в майбутньому завдяки їх низькій комісії за перекази. Але фактичне використання не відобразило ці очікування. Від 80% до 90% транзакцій через кріптовалютні біржі є спекулятивною маржинальної торгівлею. Нові правила можуть призвести до втрати інтересу спекулянтів-трейдерів до маржинальної торгівлі криптовалютою.

За даними аналітичної компанії Digital Assets Data, за останній рік близько 10,7 млн біткоіни, або 60% від усієї кількості, нерухомо лежали на своїх адресах. Це говорить, що споживачі сприймають біткоіни більше як засіб накопичення капіталу, ніж засіб платежу. Всього на сьогодні випущено 18,2 млн біткоінів.

Коментарі

Всі новини