Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Японський виробник дизельних двигунів Yanmar йде з рф

Японський виробник дизельних двигунів Yanmar йде з рф

Японський виробник дизельних двигунів Yanmar йде з рф

Японський виробник двигунів і техніки Yanmar оголосив про повне припинення своєї діяльності в росії. Очікується, що припинення діяльності набуде чинності на початку квітня 2023 року.

Про це йдеться в заяві компанії.

Quote«Yanmar припинить усі операції в нашій місцевій дочірній компанії ТОВ «Янмар РУС», щойно буде завершено відповідні процедури. Очікується, що припинення діяльності набуде чинності на початку квітня 2023 року», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ТОВ «Янмар РУС», розташоване в москві, здійснювало продаж і обслуговування промислового обладнання та запчастин із лютого 2014 року.

Quote«У зв'язку із зупиненням постачань продукції в росію та платежів із росії ТОВ «Янмар РУС» уже зупинило свою діяльність у рф із березня 2022 року, за винятком деяких операцій, як-от обслуговування клієнтів. Компанія Yanmar уважно стежить за розвитком ситуації, але визнала, що продовження нашого бізнесу в росії за нинішніх обставин є неможливим», — додали в Yanmar.

Yanmar було засновано в Осаці (Японія) 1912 року, вона стала першою компанією, якій вдалося створити компактний дизельний двигун 1933 року.

На сьогодні компанія виробляє дизельні двигуни, зокрема для яхт, промислове обладнання, сільськогосподарську та будівельну техніку, енергетичні системи та верстати.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини