Facebook Pixel

У яких містах українці найчастіше подобово орендують житло

У яких містах українці найчастіше подобово орендують житло

У яких містах українці найчастіше подобово орендують житло

Платформа OLX Україна поділилась аналітикою про населені пункти, які найчастіше обирають українці для подобової оренди.

Перше місце за кількістю відгуків посідає столиця України – Київ. Лише за травень на OLX розміщено 2458 оголошень з подобової оренди квартир та будинків, на які отримано 41 302 відгуки. Медіанна вартість оренди квартири – 900 грн, а будинку – 8000 грн. Наразі Київ залишається діловою та економічною столицею країни, тому подобова оренда користується великою популярністю серед тих, хто приїжджає сюди у відрядження або ділову поїздку.

Друге місце – за культурною столицею Львовом. 1171 травневе оголошення з подобової оренди квартир та будинків отримало 17 141 відгук. Медіанна вартість оренди квартири – 900 грн, а будинку – 2500 грн. Львів був і залишається одним з найпопулярніших маршрутів для подорожей вихідного дня.

Замикає Топ-3 Одеса. У травні на OLX розмістили 1350 оголошень. А медіанна вартість становить – 700 грн для квартири і 4500 грн для будинку. Попри регулярні загрози російських ракетно-дронових атак, Одеса залишається популярним місцем для туризму та відпочинку серед українців.

Популярністю користуються також і карпатські курорти Яремче та Микуличин. Сумарно в травні розміщено 203 оголошення з подобової оренди будинків та отримано майже 2000 відгуків. Медіанна вартість оренди в Яремче – 1500 грн, а в Микуличині – 2200 грн. На Львівщині популярне селище Славсько – 67 оголошень та 686 відгуків. Медіанна вартість оренди будинку – 1800 грн.

Туристи часто зупиняються в Івано-Франківську, використовуючи його зручне сполучення з містечками та селами Карпат. У травні опубліковано 205 оголошень з подобової оренди квартир, на які отримано 4959 відгуків. Медіанна вартість – 800 грн.

Період травневих свят – традиційно популярний для відпочинку. В умовах широкомасштабного російського вторгнення українці стали менше подорожувати, особливо за кордон та у міста, що розташовані поблизу лінії фронту. Змістився акцент на подорожі у західні регіони країни, особливо в Карпати. При цьому різниця у вартості подобової оренди між регіонами несуттєва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉