Facebook Pixel

Прикордонники передумали: тимчасовий порядок перетину кордону для українців не змінюється

Громадяни України, які хочуть перетнути державний кордон, можуть, як і раніше, зробити це за внутрішнім паспортом, повідомили в Держприкордонслужбі.

«Таке рішення ухвалено з огляду на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни не можуть швидко та вчасно оформити закордонний паспорт», — йдеться в офіційному повідомленні.

Це рішення поширюється на всіх громадян незалежно від областей, з яких вони їдуть.

Виїзд дітей, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (за відсутності паспорта).

«У певних випадках під час перебування за кордоном може виникнути гостра потреба наявності закордонного паспорта, що визначено законодавством країн, де наші громадяни планують перебувати, або під час поїздок між різними країнами. Тому радимо громадянам України враховувати різні ситуації й за можливості оформити собі закордонний паспорт ще до перетину кордону», – йдеться в повідомленні.

Контекст. Напередодні представник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що в Україні знову починає діяти норма, яка передбачає перетин кордонів країни лише за паспортом для виїзду за кордон, однак у деяких випадках можна буде виїхати й за іншими документами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉