Facebook Pixel

З’явилася шахрайська схема під виглядом виплати тисячі за вакцинацію: як уберегтися

Як уберегтися від шахрайства під виглядом виплати тисячі за вакцинацію. Фото: pexels.com

Як уберегтися від шахрайства під виглядом виплати тисячі за вакцинацію. Фото: pexels.com

ПриватБанк попередив про появу нової схеми масового фішингу особистих даних під приводом виплати тисячі за вакцинацію від COVID-19. Банк уже звернувся до правоохоронних органів із відповідною заявою, щоб сприяти припиненню діяльності шахраїв. Про це повідомив прессекретар банку Олег Серга на своїй сторінці у Facebook.

У ПриватБанку проінформували, що вже зафіксовані випадки, коли клієнтам через месенджери чи електронну пошту надходять повідомлення про доступні виплати за вакцинацію на кілька тисяч гривень. Далі шахраї пропонують перейти за посиланням на фальшиву сторінку сайту та ввести в форму особисті дані й реквізити банківських карток. У банку нагадали, що в жодному разі не можна робити це на підроблених сайтах чи сторінках мобільних сервісів.

Контекст. Нагадаємо, що в межах анонсованої президентом Володимиром Зеленським програми тисячу за вакцинацію українці отримають на віртуальні картки в «Дії». Програма заохочення громадян до імунізації стартує 19 грудня й триватиме протягом усього 2021 року.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини