Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Штрафи за порушення ПДР: у МВС представили оновлені застосунки та сервіси

Як сплатити штраф онлайн – оновлені за стосунки МВС. Фото: МВС

Як сплатити штраф онлайн – оновлені за стосунки МВС. Фото: МВС

Сервіси та застосунки, з допомогою яких українці можуть сплачувати штрафи за порушення Правил дорожнього руху, отримали оновлення. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ на своєму сайті.

Як перевірити наявність штрафів онлайн і сплатити їх

Щоб водій міг дізнатися, чи є стягнення за його автомобілем, йти до поліції не треба — можна скористатися одним із запропонованих способів:

  • Зайти на сайт МВС у Сервіс перевірки адміністративних правопорушень (вказати держномер транспортного засобу та РНОКПП / дані паспорту / дані водійського посвідчення / дані свідоцтва про реєстрацію ТЗ / серію та номер постанови).
  • У застосунку «Штрафи ПДР» (завантажити можна з GooglePlay та AppStore).
  • Скористатися телеграм-ботом «Штрафи ПДР» @ShtrafyPDRbot.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Для використання мобільного застосунку «Штрафи ПДР» користувачеві необхідно його перевстановити після випущених оновлень. Для коректної роботи телеграм-бота треба оновити підписку.

Quote«Офіційні сервіси МВС дають змогу не лише сплатити штрафи, які вже винесено, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їхнього статусу. Також у застосунках є інформація про розміщення на мапі комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР», — зазначив заступник очільника МВС Сергій Гончаров.

Контекст. Раніше в МВС повідомили про поступове відновлення роботи онлайн-сервісу «Електронний кабінет водія». Українці вже можуть скористатися низкою послуг.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини