Facebook Pixel

Пресмарафон Зеленського: підсумки екватора роботи на посаді президента

Як пройшла пресконференція Зеленського. Трансляція 26 листопада 2021 року

Як пройшла пресконференція Зеленського. Трансляція 26 листопада 2021 року

Президент Володимир Зеленський дасть пресконференцію за підсумками екватора роботи на цій посаді. Захід відбудеться 26 листопада 2021 року о 12:00.

Онлайн-трансляція пресконференції Зеленського (відео):

Президент під час тригодинного марафону підіб'є підсумки двох із половиною років роботи, проаналізує результати реформ та зусиль для досягнення миру, розповість про боротьбу з коронавірусом, енергетичну безпеку, тарифи в країні та анонсує подальші плани.

Telegram Logo

Офіс президента повідомив про захід менш ніж за добу до його проведення. До участі в марафоні запросили журналістів із 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ. Представники низки медіа висловили свою незадоволеність відсутністю можливості подати заявку на акредитацію. До групи обраних потрапили: Liga.net, «РБК Україна», «24 канал», «Свобода слова» Савіка Шустера, «Українські новини», «Інтерфакс-Україна», «Обозреватель», «1+1», «5 канал», Reuters, Deutsche Welle, «Дом», «Уніан», «Укрінформ», ТРК «Україна», AFP, «Цензор.нет», Bloomberg, «Радіо Cвобода», «КП в Україні», «Українська правда», «Бабель, «СТБ», «Фокус», «Кореспондент», «НВ», «Інтер», «Forbes Україна», ICTV, LB.ua, «UA: Перший» та BBC.

Місцем проведення марафону, як свідчать запрошення для журналістів, стане коворкінг Creative States (вул. Московська, 8).

Контекст. У квітні 2019 року Зеленський виграв у другому турі президентських виборів. Восени 2019-го він провів пресконференцію, яка тривала 14 годин, і її визнали найдовшою у світі.

Коментарі

Всі новини