Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До 100 тис. грн на відкриття бізнесу: хто і коли зможе отримати

Розмір допомоги становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати. Фото: 24 Канал

Розмір допомоги становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати. Фото: 24 Канал

Кабінет міністрів схвалив механізм надання безпроцентних кредитів на відкриття бізнесу. Очікується, що він почне працювати з січня 2022 року. Відповідний документ опублікований на урядовому порталі.

Допомога призначена безробітним членам малозабезпечених сімей на придбання обладнання і матеріалів для відкриття свого бізнесу. Вона буде безпроцентною, але її необхідно повернути через три роки.

Розмір допомоги становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому ухвалюється рішення про її надання. З 1 грудня 2021 року мінімальна зарплата зросте до 6 500 грн, і, відповідно, з січня 2022 року за програмою зможуть виділити до 97 500 грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Для отримання безпроцентної допомоги потрібно подати бізнес-план і протягом місяця зареєструвати ФОП.

Контекст. Рішенню Кабміну передував пілотний проєкт «Рука допомоги», який реалізовувався в 2017-2019 роках у Харківській, Львівській і Полтавській областях та окремих об'єднаних територіальних громадах Житомирської, Донецької, Чернігівської областей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

В рамках проєкту підприємцями стали 237 малозабезпечених безробітних і вимушених переселенців. За три роки тільки 19 з них припинили підприємницьку діяльність.

Коментарі

Всі новини