Windrose отримала право на польоти в Ужгород

Авіакомпанія зможе літати в Ужгород щодня. Фото: Windrose

Авіакомпанія зможе літати в Ужгород щодня. Фото: Windrose

Державіаслужба України дозволила авіакомпанії Windrose ( «Роза вітрів») літати за маршрутом Київ — Ужгород без обмеження по терміну. Про це повідомило видання avianews.

Авіакомпанія зможе літати цим маршрутом з частотою сім разів на тиждень і при необхідності запросити більше, оскільки внутрішні рейси зараз не квотуються.

Поки авіакомпанія не почала продаж квитків на рейси Київ — Ужгород.

Telegram Logo

Контекст. Гендиректор Windrose Володимир Каменчук назвав Ужгород одним з можливих нових внутрішніх напрямків авіакомпанії.

Зараз авіакомпанія обслуговує сім внутрішніх ліній, які пов'язують Київ зі Львовом, Івано-Франківськом, Одесою, Миколаєвом, Дніпром, Запоріжжям і Харковом.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

24 вересня Україна і Словаччина підписали міжурядову угоду, яка після завершення її імплементації дозволить задіяти захід на посадку за приладами в аеропорту Ужгороду і не наполягатиме на погодженні зі словацькою стороною виконання кожного рейсу. Поки в Ужгороді можливий тільки візуальний захід на посадку, для якого потрібна хороша видимість.

Додатково. Української авіакомпанії-лоукостеру SkyUp загрожує банкрутство, всі прохання про допомогу уряд ігнорує. Про це повідомив співвласник авіакомпанії Олександр Альба.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини