Facebook Pixel

Рослинне сало до Дня незалежності від Wanted Vegan

Рослинне сало до Дня незалежності від Wanted Vegan

Рослинне сало до Дня незалежності від Wanted Vegan

До святкування Дня незалежності, бренд рослинних альтренатив Wanted Vegan презентує унікальний продукт не тільки для України, а й світу – рослинне сало «Генеральське».

Випуск продукту є дуже лімітованим та повністю благодійним. 100% виручених коштів з продажу цього продукту будуть передані на благодійність. Зокрема, на купівлю дронів DJI Mavic 3 для 126 бригади на Херсонському напрямку та 67 ОМБр, яка обороняється на Куп'янському напрямі.

Quote«Традиція вживання сала існує в українській культурі ще з прадавніх часів. На кожному святковому столі завжди має бути сало. Ми ж продовжуємо цю традицію у новий, сучасний світ, де немає необхідності вдаватись до вбивства тварин, аби зробити бутерброд з салом. Тепер цей традиційний продукт знаходить новий сенс у сучасному, більш гуманному світі», — коментує засновник та власник Wanted Vegan Роман Квашенко.

Сало доступне для замовлення на сайті wantedvegan.com. 22 серпня вже відкрилося передзамовлення на продукт, всі відправки будуть здійснені 28 серпня. Всі виручені кошти з цього лімітованого випуску передаються в дівочий волонтерський рух «ЦВІТ», який організовує закупівлю дронів.

Довідка:

  • Wanted Vegan – бренд рослинних альтренатив без компромісів. Продукція бренду включає в себе: рослинні нагетси, бургери, котлета по-київськи, сашимі зі смаком тунця та лосося, фарш та багато інших. Продукти Wanted Vegan можна придбати як онлайн, так і в мережах супермаркетів: Сільпо, Novus, Winetime, goodwine та інші.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉