Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд оголосив вирок ще двом російським окупантам. Їх засудили до 11 років і 6 місяців за ґратами

Воєнні злочини рф. Двох росіян посадили на 11,5 років – деталі справи. Фото: «Зміст»

Воєнні злочини рф. Двох росіян посадили на 11,5 років – деталі справи. Фото: «Зміст»

Котелевський районний суд Полтавської області виніс вирок щодо двох військових російської армії — Олександра Бобикіна та Олександра Іванова, які обстрілювали Харківську область із систем залпового вогню. Обидва отримали по 11 років і 6 місяців за ґратами, пише «Суспільне».

Їх визнали винними в порушенні законів і звичаїв війни. Обидва повністю визнали провину.

Обвинувачення наполягало на засудженні обвинувачених до 12 років. Захист зі свого боку просив 8 років. Адвокати посилалися на щиросердне каяття російських солдатів і тиск на них із боку керівництва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Допоки вирок не набуде чинності, Бобикін та Іванов утримуватимуться в слідчому ізоляторі.

Контекст. У матеріалах слідства зазначається, що Бобикін та Іванов у перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, вели вогонь із «Граду» по цивільних об’єктах на Харківщині, з-поміж яких житлові будинки та навчальний заклад. Перший був водієм-заряджальником бойової машини «Град», другий — навідником. Спочатку стріляли з Бєлгородської області рф, а вже потім з української території. Уже перебуваючи в Україні, російські військові потрапили в полон, після того як ЗСУ розбили військову колону окупантів на Харківщині.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Суд над російськими полоненими за воєнні злочини розпочався 19 травня, через тиждень, 26 травня, відбулися дебати сторін.

Коментарі

Всі новини