Facebook Pixel

Volkswagen остаточно поїхав з росії

Німецький автомобільний гігант Volkswagen завершив продаж свого бізнесу та йде з Росії

Німецький автомобільний гігант Volkswagen завершив продаж свого бізнесу та йде з Росії

Згідно з угодою, яка потребувала схвалення російського уряду, московський дилерський центр під назвою «Авілон» придбав активи Volkswagen Group Rus, повідомив автовиробник. Жодна з компаній не вказала ціну продажу, але російські ЗМІ з посиланням на місцеві дані повідомили, що Avilon заплатив близько 125 млн євро.

Цей крок робить Volkswagen останнім європейським виробником автомобілів, який пішов з Росії, приєднавшись до кількох сотень інших транснаціональних корпорацій, які залишають ринок, де багато хто витратив десятиліття на кар’єру та будівництво. Але обурення через війну москви в Україні в поєднанні з труднощами у подоланні жорстких економічних санкцій, спрямованих на покарання росії, зробили російський ринок менш привабливим.

Volkswagen відмовився повідомити, чи був у продажу пункт про повернення в росію. Крім заводу в Калузі, місті на заході росії, до продажу Volkswagen входили компоненти компанії та лізингові підрозділи. «Авілон» не коментував продаж, і поки не було зрозуміло, які плани щодо Калуського заводу, на будівництво якого Volkswagen витратив 774 млн євро заводу і який відкрився у 2007 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉