Facebook Pixel

Данілов: війна з Україною запустила процес ліквідації путінського режиму

Майбутній трибунал над російськими злочинцями стане показовим як для всього світу, так і для самої РФ, оскільки війна з Україною, крім всього іншого, запустила процес ліквідації самого путінського режиму. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов на своїй сторінці у Facebook.

Секретар РНБО розповів, що Збройні сили України, ТРО, Національна гвардія, поліція, СБУ, розвідка, прикордонники, ДСНС, наші героїчні медики, волонтери та десятки тисяч інших причетних до організації опору робили й роблять все, щоб ми зустріли цей ранок і продовжили нашу справедливу боротьбу.

На жаль, ранок підтвердив те, що українці зрозуміли з перших днів війни. Російське керівництво завчасно і свідомо планувало тактику «спаленої землі», повного ігнорування міжнародного права, стало на шлях скоєння воєнних злочинів та злочинів проти людяності.

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

Данілов заявив, що о п’ятій ранку російські окупаційні війська застосували «Смерч» проти мирних мешканців міста Миколаїв. У результаті обстрілу – пожежі та руйнування. Крім цього, також вчора, російські окупанти, продовжуючи «чорний список» своїх злочинів, завдали ракетного удару по цивільному аеродрому в Вінниці, обстрілювали беззахисних людей, які евакуювалися з Бучі та Ірпеня. Бомбили міста Малин, Овруч, Коростень.

Ми всіх і все пам’ятаємо, нікого і ніколи не забудемо! Ви ніде не сховаєтесь: ні за парканами ваших будинків, ні на віллах в Майямі, ні на яхті на Сейшелах чи в бункері на Уралі. Знайдемо і прийдемо або як за Єйхманом, або як за Бен Ладеном. Ваші злочини в документах, а пам’ять про них розпеченим залізом в серцях. У наших списках і ті, хто віддавав накази, і ті, хто їх виконував — наводив приціл ракетного удару по наших мирних містах. Ви прийшли на нашу землю і в наші сім’ї – ми прийдемо до вас. Слава Україні!

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉