Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 5 серпня 2022 року — Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 5 серпня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 5 серпня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

У п'ятницю, 5 серпня, розпочалася сто шістдесят третя доба російсько-української війни. Збройні сили України далі безжально нищать живу силу, військову техніку та логістичні вузли загарбника, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Білоруська армія посилює охорону спільної з Україною ділянки кордону.

Сіверський напрямок

Російські окупанти накрили з артилерії та ракетних систем райони населених пунктів Залізний Міст, Гай, Грем’яч і Михальчина Слобода (Чернігівщина), а також Старикове (Сумщина).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Противник гатив з артилерії різних типів поблизу Харкова, Борщової, Коробочкиного, Великих Проходів, Руських Тишок, Старого Салтова, Пришиба, Циркунів, Мосьпанового.

Слов’янський напрямок

Російська армія обстріляла райони поблизу Богородичного, Мазанівки, Гусарівки, Адамівки, Курульки, Хрестища, Сулигівки, Довгенького та Великої Комишувахи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Загарбники сконцентрувалися на наступі на Бахмутському та Авдіївському напрямках, планують узяти під контроль Соледар і Бахмут.

Краматорський напрямок

Агресор накрив з артилерії та ракетних систем райони поблизу населених пунктів Яковлівка, Кодема, Покровське, Роздолівка, Вершина, Бахмут і Соледар. Здійснив спробу поліпшити своє тактичне становище, але безрезультатно.

Авдіївський напрямок

Ворожі сили гатили з танків і артилерії поблизу Пісків, Пречистівки, Шевченко, Володимирівки, Новобахмутівки, Невельського, Нетайлового та Красногорівки. Бої тривають.

Новопавлівський і Запорізький напрямки

Ситуація суттєво не змінилася. Росіяни не припиняють систематичні обстріли районів населених пунктів Константинополь, Залізничне, Варварівка, Времівка, Мар’їнка, Гуляйполе, Гуляйпільське, Малі Щербаки, Темирівка та Білогір’я.

Південнобузький напрямок

Російські окупанти сконцентрувалися на тому, щоб унеможливити подальше просування українських підрозділів. Ведуть повітряну розвідку. Агресор обстрілював райони населених пунктів Миколаїв, Луч, Лимани, Нова Зоря, Новомиколаївка, Кобзарці, Любомирівка, Киселівка, Андріївка, Лозове, Білогірка, Осокорівка, Потьомкине, Зелений Гай.

Коментарі

Всі новини