Facebook Pixel

Вибухи в «генпрокуратурі ЛНР» і поблизу окупаційної адміністрації в Херсоні – що відомо

У п’ятницю, 16 вересня, місцеві телеграм-канали та росЗМІ повідомили про «прильоти» та вибух у тимчасово окупованих російськими загарбниками Херсоні та Луганську.

Очевидці повідомляють, що в Херсоні «прилетіло» по будівлі апеляційного суду. У ній окупаційна влада облаштувала собі так звану «комендатуру». РосЗМІ уточнили, що вибух стався саме в той момент, коли в приміщенні відбувалася нарада «глав адміністрацій і округів».

Your browser doesn't support HTML5 video.

Херсонський гауляйтер Кирило Стремоусов зазначив, що удар прийшовся по його кабінету.

Quote«До мене прямо в кабінет, відверто кажучи, прилетіло приблизно 5 HIMARS. Моє крило, де я перебував, практично зруйновано», — розповів він.

Вибух у так званій «генпрокуратурі ЛНР» стався в кабінеті псевдогенпрокурора Сергія Горенка. За даними місцевого «ЛуганськІнформЦентру», чоловік, ймовірно, отримав поранення. Пізніше стало відомо, що Горенко, який до 2014 року працював у МВС України, загинув. Разом із ним пішла з життя його заступниця Катерина Стегленко, повідомили в «МВС ЛНР».

Your browser doesn't support HTML5 video.

Українська сторона «прильоти» по Херсону та вибух у «ЛНР» не коментувала. Однак раніше розвідка та ОК «Південь» попереджали, що російські загарбники можуть вдатися до вчинення воєнних злочинів «під чужим прапором». А тому застерегли місцевих жителів від перебування в людних місцях найближчими днями.

Подякувати 🎉