Facebook Pixel

Херсонський гауляйтер Стремоусов критикує контрнаступ ЗСУ, відсиджуючись у Воронежі

Призначений росіянами «заступником глави адміністрації» Херсонської області колаборант Кирило Стремоусов на тлі початку контрнаступальних дій Сил оборони України втік з Херсона. Місцевий гауляйтер активно записує відеозвернення з готелю в російському Воронежі, пише речник керівника Одеської ОВА Сергій Братчук.

Quote«Зрадник України і колаборант Стрємоусов утік із Херсона та розповідає, що росія в Херсоні назавжди… із Воронєжа на росії. Завдяки багатьом небайдужим громадянам вдалося встановити, що вчора та сьогодні Стрємоусов записував свої відеозвернення з готелю Marriott у місті Воронєжі на проспекті Революції, 38»,– розповів він.

На відео за спиною в колаборанта видно Благовіщенський собор Воронежа та світло-жовту чотириповерхову будівлю на вул. Революції, 29, додає Братчук.

На своїх відео Стремоусов активно критикує український наступ на Херсонщину та обіцяє допомоги тим, хто, як і він, готовий зрадити Україну.

Контекст. Нагадаємо: напередодні Сили оборони України розпочали наступальні дії на багатьох напрямках у тимчасово захопленій росіянами Херсонській області. Утім, в ОП закликали не поспішати з гучними заявами щодо контрнаступу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉