Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україну повертаються вчителі, які тікали від війни за кордон

Вчителі під час війни починають повертатися в Україну. Фото: Pixabay

Вчителі під час війни починають повертатися в Україну. Фото: Pixabay

У перші тижні після повномасштабного вторгнення росії в Україну від війни за кордон виїхали приблизно 30 тис. українських педагогів. Станом за сьогодні, за оцінкою очільника Міністерства освіти та науки Сергія Шкарлета, у третіх країнах залишаються 22 тисячі вчителів з України, що свідчить про тенденцію до повернення педагогічних працівників додому.

Quote«Це радісна ситуація. Якщо на території певної громади буде вирішено, що школи працюють у режимі офлайн, то вчителі мають повернутися. Якщо в регіоні буде небезпечно, а робота закладів відбуватиметься в онлайн-режимі, то вчитель може викладати з-за кордону», — пояснив він під час телемарафону.

Контекст. Нагадаємо: деякі обласні військові адміністрації пропонували розпочати навчання цьогоріч із 1 серпня. Утім, 24 червня уряд ухвалив постанову про традиційний початок навчального року з 1 вересня.

Минулого місяця заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко заявив, що «1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн, і всі діти, студенти та учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів профтехосвіти».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нині в областях триває ревізія захисних споруд в освітніх закладах.

Коментарі

Всі новини