Facebook Pixel

ВАКС націоналізував майно пропагандиста Дмитра Кисельова

4 березня, ВАКС стягнув у дохід України майно російського журналіста-пропагандиста Дмитра Кисельова.

Про це пише ВАКС.

Зокрема, суд забрав у пропагандиста: житловий будинок загальною площею 151,1 кв. м в Коктебелі, земельну ділянку загальною площею 0,2878 га, автомобіль Land Rover, причіп, а також 100% частки в статутному капіталі ТОВ «Клуб Сковорода» і 30,95% частки в статутному капіталі ТОВ «Промо.Юей».

Що відомо про Дмитра Кисельова

Дмитро Кисельов є одним з очільників російської пропагандистської машини. Він є генеральним директором Міжнародного інформаційного агентства «Росія сьогодні» та заступником генерального директора ВДТРК.

З 2000 по 2006 рік Кисельов працював на телеканалі ICTV. Спочатку він очолював службу новин телеканалу. Паралельно з 2003 року працював ведучім на урядовому телеканалі «росія-1», де працює і досі. У Криму Кисельов володіє віллою у Коктебелі.

Кисельов є одним з винуватців війни росії з Україною, який організовує увесь пропагандистський процес проти України, налаштовуючи щоденно десятки мільйонів росіян проти України та приховуючи злочини російського уряду і військових. За це з 2014 року він у списках санкцій ЄС, США, Великої Британії та Канади. 4 липня 2014 року Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо Дмитра Кисельова за статтею «фінансування тероризму, сприяння терористичній діяльності». У вересні 2015 року Дмитро Кисельов був включений до санкційного списку (номер 60 у списку), запровадженого Україною у відповідь на російську збройну агресію.

6 січня 2023 року Володимир Зеленський ввів нові санкції проти Кисельова.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉