Facebook Pixel

Мінюст просить ВАКС застосувати санкції проти пропагандиста Дмитра Кисельова

Міністерство юстиції України подало до ВАКС позов про застосування до російського пропагандиста Дмитра Кисельова нової санкції. Зокрема повітряним та водним суднам Кисельова буде заборонено заходити на територію України.

Про це пише Мін'юст.

Що відомо про Дмитра Кисельова

Дмитро Кисельов є одним з очільників російської пропагандистської машини. Він є генеральним директором Міжнародного інформаційного агентства «Росія сьогодні» та заступником генерального директора ВДТРК.

З 2000 по 2006 рік Кисельов працював на телеканалі ICTV. Спочатку він очолював службу новин телеканалу. Паралельно з 2003 року працював ведучім на урядовому телеканалі «росія-1», де працює і досі. У Криму Кисельов володіє віллою у Коктебелі.

Кисельов є одним з винуватців війни росії з Україною, який організовує увесь пропагандистський процес проти України, налаштовуючи щоденно десятки мільйонів росіян проти України та приховуючи злочини російського уряду і військових. За це з 2014 року він у списках санкцій ЄС, США, Великої Британії та Канади. 4 липня 2014 року Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо Дмитра Кисельова за статтею «фінансування тероризму, сприяння терористичній діяльності». У вересні 2015 року Дмитро Кисельов був включений до санкційного списку (номер 60 у списку), запровадженого Україною у відповідь на російську збройну агресію.

6 січня 2023 року Володимир Зеленський ввів нові санкції проти Кисельова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉