Facebook Pixel

В Україні розблокують соцмережі «Одноклассники» та «ВКонтакте» для інформаційної війни з РФ

Найближчим часом в Україні розблокують російські соціальні мережі «Одноклассники» та «ВКонтакте», щоб використати ці майданчики для інформаційних інтервенцій під час російсько-української війни 2022 року.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко, повідомляє УНІАН.

«Станом на сьогодні Україна розблокувала «ВКонтакте» спеціально для того, щоб кожен із нас міг зареєструватися «ВКонтакте» та постити максимальну кількість відео та фото всіх, хто зараз перебуває в полоні. Також обов'язково потрібно постити відео того, що робить російська армія в Харкові, Чернігові, усіх наших містах. І дуже важливо взагалі показувати військовополонених і збиту нами російську техніку, щоб росіяни почали нарешті розуміти, що інформаційна блокада почала прориватися», — наводить слова Денисенка агентство.

Радник міністра наголосив, що разом із традиційним фронтом є інформаційний фронт, на якому теж треба воювати. Він закликав цивільних осіб активно долучитися до цієї війни.

За його словами, лише сьогодні, 1 березня, офіційні особи РФ почали визнавати смерть своїх військових в Україні. Тому реєструйтеся «ВКонтакте», постіть повідомлення та розповідайте росіянам про війну й ті безчинства, які творить російська армія в Україні.

Є інформація, що це підтвердив і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Одноклассники» та «ВКонтакте» буде розблоковано в Україні, щоб мільйони українців могли вести там інформаційно-психологічну війну проти путінського режиму!» – повідомив Антон Геращенко.

Українців закликають усім разом зламати російську пропаганду: постити якнайбільше інформації про те, що зараз відбувається в Україні, зокрема публікувати фото поранених і загиблих російських військових.

«Українці, усі шлюзи відчинено для відкриття очей російським громадянам. Зламаємо російську пропаганду разом! Покажіть полонених і залишки російських військових для їхніх родичів!» — йдеться в повідомленні телеграм-каналу Верховної Ради України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉