Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«ОПЗЖ» — усе. Суд остаточно заборонив діяльність партії

В Україні оcтаточно заборонили діяльність «ОПЗЖ». Фото: mind.ua

В Україні оcтаточно заборонили діяльність «ОПЗЖ». Фото: mind.ua

Касаційний адміністративний суд у четвер, 15 вересня, відхилив апеляцію проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», тим самим остаточно заборонивши діяльність політсили в Україні. Про це повідомили у пресцентрі Служби безпек України.

Quote«Рішення про заборону «ОПЗЖ» є остаточним і не підлягає оскарженню, а притягнення до відповідальності членів партії, які шкодили інтересам України, триває», — йдеться в повідомленні.

В СБУ нагадали, що рішення про заборону функціонування «ОПЗЖ» ухвалили на підставі указу президента та рішення РНБО, які ґрунтувалися на доказах її деструктивної діяльності, зібрані у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці. Йдеться про підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики рф. Також наголошується, що «ОПЗЖ» ретранслювала офіційну позицію країни-агресора щодо України та завдавала значної шкоди інтересам України.

Компетентні органи встановили причетність функціонерів «ОПЗЖ» до діяльності, що створювала реальні загрози національним інтересам, безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Народні депутати з проросійської фракції «Опозиційна платформа – За життя», чия діяльність була заборонена, створили нову депутатську групу «Платформа за життя та мир».


Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини