Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні хочуть маркувати товари брендів, що співпрацюють із Росією

В Україні маркуватимуть товари брендів що працюють в рф

В Україні маркуватимуть товари брендів що працюють в рф

Станом на 16 січня 2023 року петиція з вимогою маркувати товари іноземних компаній, які співпрацюють із Росією, набрала понад 30 тис. голосів. Текст ініціативи розміщено на сайті електронних петицій офіційного представництва Президента України.

Петицію з вимогою обов’язкового маркування для товарів від брендів — спонсорів російського тероризму було опубліковано 29 грудня 2022 року. За два тижні ініціативі вже вдалося набрати більше голосів, ніж потрібно – 30 276 із 25 тис.

«Це маркування має чітко та недвозначно доносити до українського споживача інформацію про те, що виробник тієї чи іншої продукції продовжує діяльність на російському ринку та підтримує російську агресію проти України, і має бути нанесена на лицьову сторону товару великими літерами червоного кольору», — пропонує автор документа Юрій Гудименко.

Нагадаємо: Райффайзенбанк офіційно визнав так звані ДНР і ЛНР і надає вигідні умови кредитування російським окупантам в Україні.

Як писали раніше, 2 088 компаній України мають приховане російське або білоруське коріння в складній структурі власності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини