Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні розпочалася підготовка енергосистеми до роботи в ізольованому режимі

Енергосистема України переходить у ізольований режим роботи. Експорт та імпорт електроенергії не здійснюється.

Енергосистема України переходить у ізольований режим роботи. Експорт та імпорт електроенергії не здійснюється.

Сьогодні розпочалися підготовчі заходи щодо забезпечення роботи об'єднаної енергосистеми (ОЕС) України в ізольованому режимі, яка пройде з 24 по 26 лютого.

«Робота в ізольованому режимі — випробування, яке проводиться в межах підготовки до синхронізації ОЕС України з енергосистемою континентальної Європи ENTSO-E. Вона передбачена Угодою про умови майбутнього об'єднання української та європейської енергосистем і має проводитись у два етапи: у зимовий та літній період», — повідомляє системний оператор «Укренерго».

Випробування в ізольованому режимі та майбутня синхронізація ОЕС України з ENTSO-E проводитимуться в єдиному блоці регулювання з енергосистемою Молдови. Результати тестування стануть підставою для ухвалення рішення ENTSO-E щодо переходу на паралельну роботу з українською та молдавською енергосистемами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У компанії наголосили, що робота в ізольованому режимі не стрес-тест для енергосистеми. Мета випробувань — продемонструвати здатність енергосистеми підтримувати потрібну частоту 50 Гц у різних режимах роботи. Тестування передбачає почергове проведення вимкнення генерації та навантаження.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Натепер експорт та імпорт електроенергії не здійснюється.

О восьмій ранку розпочався процес тимчасового від'єднання Бурштинського енергоострова від енергосистеми ENTSO-E та приєднання його до ОЕС України. З 00:00 24 лютого діятиме єдина торгова зона. Українська енергосистема працюватиме в ізольованому від Росії, Білорусі та Європи режимі до 23:59 26 лютого.

Станом на 23 лютого на складах українських ТЕС сконцентровано 698 тис. тонн вугілля, що на 17% менше за встановлені Міненерго мінімуми.

«Енергоатом» на час випробувань працює 13-ма блоками з 15 наявних.

Коментарі

Всі новини