Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Будуть непосильні заходи: в G7 пригрозили білорусі, якщо вона наважиться напасти на Україну

В G7 попередили білорусь на випадок нападу на Україну. Фото: konkurent.ua

В G7 попередили білорусь на випадок нападу на Україну. Фото: konkurent.ua

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко повинен припинити підтримувати розв’язану росією війну в Україні. Про це йдеться у спільній заяві країн-членів G7.

Білорусі нагадали, що якщо вона вирішить вступити у війну проти України, проти Мінську будуть запроваджені непосильні для республіки заходи.

Quote«Ми вкотре закликаємо владу білорусі припинити сприяти російській агресивній війні, зокрема, дозволяти російським збройним силам використовувати білоруську територію для запуску ракет, націлених на Україну. Якщо білоруська влада буде більш безпосередньо залучати білорусь у війну росії, G7 накладе на режим непосильні додаткові витрати», — йдеться у документі.

Так, країни G7 мають намір й надалі тиснути на росію та інші країни, фізичних чи юридичних осіб, що надають військову підтримку війні рф проти України, шляхом санкцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми засуджуємо нещодавню ескалацію росії, включаючи її напади на цивільних осіб та цивільну інфраструктуру, зокрема енергетичні та водні об'єкти, по всій Україні з використанням ракет та іранських безпілотників та інструкторів. За допомогою цих атак росія намагається тероризувати цивільне населення», — наголосили у G7.

Також у документі наголошується, що ці атаки рф є воєнними злочинами та злочинами проти людяності, й за них росії доведеться відповідати.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини