Facebook Pixel

Співучасник воєнних злочинів росії: в МЗС України зробили заяву щодо Ірану

Іран є співучасником агресії та воєнних злочинів росії в Україні. Про це заявили у Міністерство закордонних справ України.

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що такий висновок продиктований наданням Іраном зброї рф, яку вона використовує для ведення повномасштабної війни.

Quote«Надання зброї для ведення загарбницької війни в Україні та вбивства українських громадян робить Іран співучасником злочину агресії, воєнних злочинів та терористичних актів Росії проти України», – йдеться у повідомленні МЗС.

У Міністерстві звернулися до Тегерану з закликом негайно припинити постачання будь-якої зброї рф. Якщо цього не станеться, країна та її керівництво нестимуть найсуворішу відповідальність, «зокрема в межах міжнародних судових процесів щодо злочинів росії проти України».

Нагадаємо, російська федерація останнім часом змінила тактику ведення війни в Україні й все частіше використовує для обстрілу українських міст дрони-камікадзе іранського виробництва. Так, за останній тиждень росія завдала близько сотні ударів цими дронами по житлових будинках, електростанціях, очисних спорудах, мостах та дитячих майданчиках в низці українських міст. У результаті загинули та отримали поранення десятки людей, зокрема діти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉