Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Естонії розпочалися найбільші військові навчання за участю сил НАТО

В Естонії почалися навчання «Їжак 2022»

В Естонії почалися навчання «Їжак 2022»

Сьогодні, 16 травня, в Естонії розпочалися найбільші навчання Сил оборони "Siil 2022" («Їжак 2022»), у яких візьмуть участь майже 15 тис. військових із кількох країн. Завершаться навчання 3 червня.

«Під час навчань буде перевірено боєздатність Сил оборони та їхню здатність реагувати на міжнародні загрози. Головна увага приділятиметься перевірці готовності 2-ї піхотної бригади та Центру стратегічних комунікацій кіберкомандування», – повідомила пресслужба головного штабу Сил оборони.

Навчання охоплять майже всю територію Естонії. Основні маневрені дії підрозділів проходитимуть у Південній Естонії, бойові стрільби відбудуться на Центральному полігоні Сил оборони та на острові Сааремаа.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім «Їжака 2022», одночасно в Естонії та поблизу неї проходить ще кілька навчань за участю сил НАТО. Латвія організовує навчання "Namejs", у рамках яких з-поміж іншого відпрацьовується транскордонне співробітництво. У рамках навчань "Defender Europe" морські піхотинці США взаємодіятимуть з естонськими військовими, пройдуть бойові стрільби на морі. Штаб Північної дивізії НАТО проведе навчання "Knight Legion".

У «Їжаку 2022» візьмуть участь сухопутні війська, військово-повітряні сили та військово-морський флот, ополчення «Кайтселійт», а також кіберкомандування, командування підтримки та командування спеціальних операцій. Також залучено підрозділи дислокованої в Естонії бойової групи НАТО та підрозділи союзників, які прибули до країни на час навчань.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У навчаннях беруть участь майже 7100 резервістів, 2500 солдатів-строковиків, 2000 військових-контрактників і 4200 солдатів із 10 країн. Залучено сотні одиниць техніки.

Нагадаємо: учора, 15 травня, Швеція та Фінляндія офіційно заявили про бажання стати членами НАТО.

Коментарі

Всі новини