Facebook Pixel

«Укрзалізниця» відмовиться від локомотивів General Electric і запустить власні заводи — що це дасть

Оператор залізниць «Укрзалізниця» (УЗ) планує виробити 4200 вагонів на власних заводах у 2021 році та відмовиться від локомотивів General Electric.

«У нас є амбітні плани щодо виробництва 4200 вагонів наступного року на наших заводах і капітальних ремонтів від 15 до 20 тисяч вагонів», — передає слова голови правління УЗ Володимира Жмака ЦТС.

Якщо плани УЗ здійсняться, то це дасть такі позитивні зміни:

  • забезпечить замовленнями відповідні підрозділи УЗ, що збільшить доходи робітників і збереже кадри, а також збільшить дохід компанії;
  • оновить парк УЗ, що необхідно для забезпечення потреб клієнтів;
  • УЗ отримає актив, який генеруватиме прибуток;
  • постачальники матеріалів і комплектуючих отримають стабільні замовлення.
Telegram Logo

Володимир Жмак також повідомив, що УЗ надалі відмовиться від закупівель тепловозів американського концерну General Electric у зв'язку з ліквідацією дефіциту локомотивів і переходом на електровози.

«У нас є перші невеликі досягнення. Практично за місяць з початку роботи нам вдалося досягти ліквідації дефіциту локомотивів. Наша мета — це перехід на електровози, оскільки це набагато економніше», — передає його слова «Укрінформ».

Раніше повідомлялося, що в 2021 році на модернізацію парку вантажних вагонів УЗ має намір направити 7 млрд грн, з яких 4,8 млрд грн власних інвестицій.

Нагадаємо, що за 2019 рік на заводах УЗ був побудований 21 вагон, з яких 20 — піввагонів і один зерновоз. У 2018 році УЗ виробила близько 3 тис. вантажних вагонів, у 2017 році підприємства «Укрзалізниці» випустили 2606 піввагонів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини