Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки розвитку українських середніх та великих переробних підприємств. Про це повідомила пресслужба міністерства економіки України.
Загальний обсяг фінансування становитиме $10 млн. У рамках програми буде надано близько 30 грантів обсягом від $150 000 до $500 000. Прийом заявок триватиме до 8 березня 2024 року включно.
«Сьогодні завданням уряду України є не лише відновлення економіки, що постраждала внаслідок широкомасштабного вторгнення. Але й створення міцних підмурків для якісно нової моделі її розвитку. Мета – розбудова експортоорієнтованої економіки з високою доданою вартістю. Ключем для вирішення цього завдання є розвиток вітчизняного виробництва, зокрема переробки», — зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.
Грантова програма підтримуватиме українські середні і великі переробні підприємства у діяльності, яка сприяє розширенню виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації. Метою ініціативи є створення нових робочих місць в Україні та збільшення продажів товарів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
Гранти будуть надані підприємствам у таких секторах:
- упаковка та пакувальні матеріали;
- харчова промисловість;
- машинобудування та металообробка;
- текстиль;
- продукти на відновлення та реконструкцію (будівельні матеріали, вікна, двері, металовироби, електротовари тощо).
«Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створює можливості для українського бізнесу, аби він продовжував розвиватися, створювати продукцію з високою доданою вартістю та високооплачувані робочі місця, а також наповнював бюджет задля підтримки сталої економіки своєї країни», — зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.
Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Маркетолог + підприємець: формула ефективної співпраці, аби збільшити доходи бізнесу х2
Публічний чи приватний інтерес? Статус юридичних осіб у контексті антикорупційного законодавства