Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд виділить фермерам 380 млн грн з грошей на підтримку АПК

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Кабмін вирішив 2020 року виділити майже 380 млн грн на розвиток фермерських господарств. Це гроші візьмуть з бюджетних 4 млрд грн, передбачених на підтримку аграрно-промислового комплексу цього року.

Цю постанову уряд прийняв на своєму засіданні 22 квітня з одноденним доопрацюванням.

Як розподілять кошти

  • Згідно з проєктом постанови, 100 млн грн виділять фермерським господарствам на утримання корів молочного напрямку (повинні мати більше п'яти корів).
  • 95 млн грн підуть на бюджетну субсидію на одиницю угідь, що обробляються в розмірі 1 га, для нових фермерських господарств. Ці гроші розподілять по 60 тис. грн на одне господарство.
  • На часткову компенсацію витрат на сертифікацію органічного виробництва спрямують 30 млн грн. Максимальний розмір — 100 тис. грн.
  • 30 млн грн виділять сільгоспкооперативам на відшкодування 70% вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва (не більше 3 млн грн на один кооператив).
  • 10 млн грн підуть на часткову компенсацію консультаційних послуг (90%).
  • Майже 115 млн грн буде направлено на виконання зобов'язань Кабміну щодо доплати різниці часткового відшкодування вартості та часткової компенсації. Ці гроші не були раніше виплачені одержувачам за деякими програмами. Йдеться про відшкодування вартості насіння, купленої техніки і устаткування, здешевлення кредитів, субсидій.

Контекст. У лютому на засіданні Кабміну в рамках програми фінансової підтримки аграріїв 2020 року було визначено шість напрямків, між якими розділять 4 млрд грн бюджетних коштів.

Наприкінці лютого Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства запропонувало в 2021-2023 роках виділити понад 90 млрд грн на держпідтримку пріоритетних напрямків, а саме промисловості, сільського господарства та експорту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини