Уранові шахти відновлять роботу 11 січня

Адміністрація держпідприємства «Схід ГЗК» повідомила про надходження на рахунки 82 млн грн, у зв'язку з чим планує вивести з простою уранові шахти вже 11 січня.

Керівництво урановидобувних шахт Інгульської, Смолінської та Новокостянтинівської інформує про можливість запуску роботи та повернення працівників на робочі місця з 11 січня, повідомляє Незалежна профспілка гірників України.

Підприємства працюють із постачальниками пально-мастильних матеріалів та обладнання, щоб до 11 січня необхідні кошти були на складах структурних підрозділів.

Telegram Logo

Водночас у НПГУ відзначили, що трудові колективи шахт провели збори й ухвалили рішення продовжити акції протесту. З 10 січня на Кіровоградщині, а якщо підприємство не виведуть з режиму простою, то з 11 січня в Києві.

Нагадаємо, що шахти Смолінська, Інгульська та Новокостянтинівська були виведені в простій з 7 грудня 2020 року. У профспілці заявляли, що припинення роботи шахт може призвести до банкрутства підприємства на початку 2021 року, а також до екологічної катастрофи в регіоні.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Працівники проводили акції протеста 9, 16 і 21 грудня, зокрема з перекриттям доріг національного значення. Вимагають відновити роботу уранових шахт і погасити заборгованість із зарплати.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини