Facebook Pixel

«Укрзалізниця» вивозить зерно рекордними темпами за 10 років

«Укрзалізниця» в жовтні 2021 року збільшила середньодобове навантаження зернових проти аналогічного періоду минулого року на 16,2% — до 131,4 тис. тонн.

«Це найбільший показник за останні 10 років», — зазначили в пресслужбі компанії.

u-zhovtni-at-ukrzaliznitsya-vantazhilo-rekordni-za-ostanni-10-rokiv-obsyagi-zernovikh-aktualna-tema-pres-tsentr-ofitsiyniy-veb-sayt-ukrzaliznitsi-google-chrome.jpg

Перевезення зернових вантажів залізничним транспортом у жовтні зросло на 8,1% проти жовтня минулого року — до 3,8 млн тонн. З початку 2021-2022 маркетингового року (липень 2021 — червень 2022) залізницею перевезено 12,9 млн тонн зернових вантажів — на 7,4% більше, ніж за аналогічний період минулого МР.

Telegram Logo

«Нам вдалося в стислі строки виправити ситуацію з підготовкою до сезону перевезення зернових, і зараз ми демонструємо хороші результати. Упевнений, що в партнерстві з аграріями нам удасться перевезти цього року рекордну кількість зерна, значно наростити експортні показники та покращити економічний стан України», — зазначив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.

Минулий рекорд середньодобового навантаження зернових у жовтні було встановлено у 2019 році – 120,9 тис. тонн.

Нагадаємо, що ціни на зернові з України й далі зміцнюються слідом за світовими вже п'ятий тиждень поспіль і досягли $320 за тонну пшениці із часткою протеїну 11,5%.

Коментарі

Всі новини