Facebook Pixel

День Святого Миколая і День ЗСУ поєдналися на новій марці «Укрпошти»

День Святого Миколая і День ЗСУ поєдналися на новій марці «Укрпошти»

День Святого Миколая і День ЗСУ поєдналися на новій марці «Укрпошти»

У 2023 році українці вперше відзначають День Святого Миколая одночасно з Днем Збройних Сил України — 6 грудня. Укрпошта, на честь збігу двох свят, підготувала відповідний благодійний поштовий випуск. Про це повідомив генеральний директор Ігор Смілянський.

Чарівника, якого в Україні ототожнюють з християнським священником Миколою Чудотворцем, поважають здавна, він є улюбленцем дітей, покровителем студентів та усіх, хто в біді. Його образ шанують як символ людяності та високих моральних цінностей.

Картка і конверт «Подарунки Святого Миколая»

Картка і конверт «Подарунки Святого Миколая»

В інтерпретації художника Костя Лавра Святий Миколай — це вершник, що везе у камуфляжному мішку таку необхідну для перемоги України зброю, а тому ворог сповна понесе заслужене покарання — під копитами коня — роздавлений символ росії. По суті, план України на 2024 в одній марці.

Ігор Смілянський (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

Марка благодійна, і 5 гривень з її продажу піде на дрони та інше обладнання для ЗСУ, щоб коли поруч не буде Миколая — підказувати нашим військовим, куди їм краще спрямовувати приціл.

Quote«Наші захисники і захисниці, хоч формально цей день — ваш, але реально, ваші — останні 9 років, 9 місяців і 15 днів. Роки ваших героїчних вчинків, недоспаних ночей та постійних викликів. Я щиро бажаю, щоб цей відлік якнайшвидше закінчився українською перемогою, і кожен та кожна з вас зустрічали, якщо не ці, то наступні свята разом з рідними. А поки родинне тепло, на жаль, для багатьох військових поки на відстані, ми запустили для них збір листів та подарунків («Пак теплих подяк»), щоб і цей новий рік зустріти тепліше. Тож приєднуйтесь до нашої теплої ініціативи і даруйте підтримку військовим», — написав Ігор Смілянський.

А марка «Подарунки Святого Миколая», а також конверт «Перший день» та художня картка (а також новорічна кулька з маркою) доступні відсьогодні онлайн тут і у відділеннях «Укрпошти» по всій країні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉