Facebook Pixel

«Укрпошта» потрапила в «кримський скандал»: маркує Севастополь російським містом

«Укрпошта» в документах маркує Севастополь як місто Росії. Фото: Flickr/Ukrposhta

«Укрпошта» в документах маркує Севастополь як місто Росії. Фото: Flickr/Ukrposhta

«Укрпошта» в документах маркує Севастополь як місто Росії, повідомила в себе на сторінці у Facebook ведуча «Суспільне Крим» Лариса Волошина.

«Раніше, щоб отримати грошовий переказ із Криму або відправити в Крим, доводилося вказувати будь-яке російське місто: Ростов, Москва, Мухаморовськ. Але тільки не кримські населені пункти. Гроші йшли як міжнародні перекази. Зараз же «міжнародними» маркуються прямі перекази з Криму. Отримати їх не питання. На цій квитанції, яку працівники поштового відділення дали підписати клієнту, але не видали на руки, написано «Севастополь, Росія». На щастя, вдалося зробити фото... Це вже не перший випадок», – пише вона.

Telegram Logo

У відповідь на це представник «Укрпошти» прокоментував, що, починаючи з 27 березня 2013 року, поштові відправлення, які здійснюються «Укрпоштою» з материкової частини України, не приймаються поштою АР Крим і Севастополя й повертаються назад.

«Укрпошта» тимчасово зупинила приймання поштових відправлень і переказів у напрямку півострова Крим. Перекази й поштові відправлення з Криму також не приймаються й повертаються за зворотною адресою», – йдеться в повідомленні. Водночас у компанії обіцяють перевірити ситуацію,що виникла.

Контекст. Раніше повідомлялося, що «Укрпошта» почала доставляти посилки до США «своїми» літаками.

Коментарі

Всі новини