Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Літаків немає. У Bees Airline забрали сертифікат експлуатанта

Украинский лоукост Bees Airline был лишен сертификата эксплуатанта.Фото: facebook.com/bees.aero

Украинский лоукост Bees Airline был лишен сертификата эксплуатанта.Фото: facebook.com/bees.aero

Державіаслужба анулювала сертифікат експлуатанта молодого українського авіаперевізника Bees Airline. Причина – лоукост залишився без літаків, що унеможливлює його діяльність, йдеться в наказі регулятора.

Згідно з вимогами, авіакомпанія мусить експлуатувати щонайменше два літаки. До повномасштабного вторгнення росії в Україну флот Bees Airline нараховував чотири повітряні судна Boeing 737-800.

Сертифікат експлуатанта Державіаслужба надала авіаперевізнику 13 березня 2021 року. Менш ніж за тиждень – 18 березня – компанія здійснила свій перший рейс за маршрутом Київ — Шарм-ель-Шейх.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У середині лютого Bees Airline на вимогу лізингодавця була змушена перегнати свої літаки у Європу. Літаки пообіцяли повернути компанії в разі деескалації.

12 лютого провідні іноземні страхові компанії повідомили українським авіаперевізникам і власникам повітряних суден про те, що протягом 48 годин вони припиняють страхування польотів літаків у повітряному просторі України. Лізингодавці, відповідно, стали вимагати повернути судна до ЄС.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини