Facebook Pixel

Українська IT-компанія подала до суду на Google

Автор
«Сімкорд» вимагає від Google 150 тис. грн за моральну шкоду. Фото: Pixabay

«Сімкорд» вимагає від Google 150 тис. грн за моральну шкоду. Фото: Pixabay

Українська компанія «Сімкорд», яка займається розробленням програмних рішень для блокчейну та цифрових активів, подала до суду на корпорацію Google. Компанія зажадала від суду захистити її ділову репутацію, повідомило видання Dev.ua.

Відповідачами в справі виступають як американська компанія Google, так і український підрозділ «Гугл». «Сімкорд» вимагає від них 150 тис. грн за розміщення на відеохостингу YouTube, що належить Google, ролика з неправдивою інформацією про українського розробника. За словами позивача, через цю публікацію компанія отримала збиток.

Назву ролика, який завдав шкоди діловій репутації компанії, у матеріалах справи не розкрили.

Telegram Logo

Позов до Госпсуду Києва «Сімкорд» подала ще в травні 2021 року. Однак позов повернули без розгляду, оскільки гендиректор компанії не зміг підтвердити свої повноваження. Пізніше «Сімкорд» оскаржила справу в Північному апеляційному суді Києва, який вирішив повернути її до Госпсуду Києва та скасував рішення про повернення позову.

Примітно, що як забезпечення позову компанія зажадала від суду накласти арешт на майно та корпоративні права як самої Google, так і її українського підрозділу. Також компанія попросила заборонити держреєстраторам проводити дії за участю української компанії «Гугл». Проте суд визнав ці вимоги безпідставними.

Контекст. Раніше корпорація Google подала до суду на держпідприємство «Укрпатент». Компанія зажадала від ДП достроково анулювати дозвіл на бренд забудовника Nest.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини