Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українське судно, що перевозило зерно до Лівану, не дійшло до порту призначення

Міністр Кабінету міністрів Лівану та посольство України повідомили, що заплановане прибуття в неділю першого судна із зерном, яке покинуло Україну та перетнуло Чорне море згідно з угодою військового часу, відкладено. Про це повідомляє агенція Associated Press.

Причина затримки незрозуміла, на сервісі Marine Traffic, який стежить за рухом суден і розташуванням кораблів у морі, видно, що судно Razoni під прапором Сьєрра-Леоне стоїть на якорі в Середземному морі поблизу Туреччини.

Судно вийшло з Одеси минулого понеділка з українською кукурудзою, а потім пройшло перевірку в Туреччині. Воно повинно було прибути в північний порт Тріполі близько 10 години ранку в неділю. За даними Marine Traffic, судно в суботу змінило свій статус на «замовлення», що означає, що судно чекало, поки хтось купить кукурудзу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У посольстві України в Бейруті повідомили, що прибуття корабля відкладено, додавши, що «оновлена інформація про церемонію буде надіслана пізніше, коли ми отримаємо інформацію про точний день і час прибуття корабля».

Нагадаємо, до експорту зерна морем з України почали готувати три порти в Чорному морі: «Чорноморськ», «Одеса» та «Південний».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини