Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МВФ схвалив надання Україні нового траншу кредиту в $700 млн – на що підуть кошти

Україні отримає новий транш від МВФ. Фото: Flickr

Україні отримає новий транш від МВФ. Фото: Flickr

Міжнародний валютний фонд схвалив надання Україні траншу кредиту обсягом у $700 млн. Окрім того, виконавча рада МВФ погодила продовження дії угоди stand-by до початку липня 2022 року, йдеться в повідомленні пресслужби фонду.

Quote«Завершення перегляду дає змогу владі отримати еквівалент приблизно $699 млн, внаслідок чого загальна сума виплат за поточною SBA становить приблизно $2,8 млрд», – вказано в повідомленні.

Президент Володимир Зеленський подякував МВФ і зазначив, що отримані гроші уряд спрямує на «підтримку фінансової системи й боротьбу з наслідками COVID-19».

Заходами, які здійснила Україна в частині реформування судової системи, продовження реформи у фінансовому секторі, ми підтвердили статус України як надійного й відповідального партнера. Кошти МВФ будуть спрямовані на підтримку стабільності фінансової системи та боротьбу з наслідками COVID-19

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

прем'єр-міністр України

Контекст. МВФ у червні 2020 року затвердив для Києва програму stand-by. Її загальний обсяг становив приблизно $5 млрд, перший транш був розміром $2,1 млрд. Однак згодом місія зупинила фінансування через невиконання Україною низки зобов'язань.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

18 жовтня стало відомо, що Україна та МВФ досягли угоди на рівні персоналу (Staff-Level Agreement) щодо перегляду програми stand-by.

Нагадаємо: 24 серпня на рахунок України надійшло 1,9 млрд СПЗ (спеціальних прав запозичення), або близько $2,69 млрд в еквіваленті від Міжнародного валютного фонду.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини