Facebook Pixel

Депортованих українців змушують приймати громадянство псевдореспублік під загрозою репресій

Депортованих українців змушують приймати громадянство псевдореспублік — так званих ЛДНР, а в разі відмови обіцяють репресії. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України у своєму Telegram-каналі.

У тимчасово окупованому місті Сорокине (Луганська область) українським громадянам, переміщеним із нещодавно захоплених територій, оформлюють паспорти так званої ЛНР. Позбавлені домівок, майна і грошей люди змушені погоджуватися на ці умови, адже тільки так можна отримати виплати в рублях, продовольчі набори та медичну допомогу.

ГУР розповідає, що з людьми проводять «профілактичні бесіди». Повідомляється, що в разі відмови від громадянства псевдореспубліки люди втратять будь-які засоби до існування й щодо них буде вжито репресивних заходів.

Зараз співробітників так званих «правоохоронних органів ЛНР» здебільшого відправлено в зону бойових дій на території Донецької, Запорізької, Херсонської областей. А поспіхом набрані «новобранці» не мають практично жодного досвіду несення служби.

Через це з 1 травня патрульні підрозділи «народної міліції ЛНР» вимушені зупинити перевірки авто та особистих документів на блокпостах поблизу Сорокиного.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉