Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна та Польща домовилися про бездозвільний проїзд вантажівок із пальним

Україна та Польща спростили перетин кордону для вантажівок із пальним. Фото: Dawn McDonald/Unsplash

Україна та Польща спростили перетин кордону для вантажівок із пальним. Фото: Dawn McDonald/Unsplash

Україна та Польща домовилися про скасування дозволів для всіх перевізників, що здійснюють міжнародні перевезення пального. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

Нові правила вже набули чинності, цими перевагами можуть скористатися як українські, так і польські перевізники.

Quote«Ракетні удари росії по нафтопереробних заводах і нафтобазах створили критичну ситуацію на ринку палива. Метою команди Міністерства інфраструктури в цих умовах є повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для розв'язання цієї проблеми... Надалі продовжимо нашу роботу над спрощенням вантажних перевезень і створенням максимально простих і зрозумілих правил для перевізників необхідних для України вантажів», — прокоментував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Для в’їзду на територію Польщі без дозволів перевізникам пального необхідно зареєструватися, заповнивши форму. Заповнити її потрібно не пізніше ніж за добу до перетину кордону.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: у квітні Україна та Польща також домовилися про збільшення обсягів залізничних перевезень українського експорту до ЄС і на світові ринки через Європу. Зокрема, уже найближчим часом сторони створять спільне логістичне підприємство.

Коментарі

Всі новини