Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна отримала від Євросоюзу 600 млн євро допомоги

Україна отримала 600 млн євро від Євросоюзу. Фото: Ibrahim Boran / Unsplash

Україна отримала 600 млн євро від Євросоюзу. Фото: Ibrahim Boran / Unsplash

Європейський Союз виділив Україні 600 млн євро макрофінансової допомоги. Це другий і останній транш у межах поточної програми допомоги. Попередній транш у 600 млн євро був у грудні 2020 року. Загалом обсяг наданих Україні макрофінансових позик із боку ЄС становить близько 4,4 млрд євро. Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

Quote«Другий транш у розмірі 600 млн євро, виплачений сьогодні, — ознака підтримки ЄС порядку денного реформ України. Україна доклала великих зусиль для виконання умов надання допомоги, а також досягла задовільного прогресу з Міжнародним валютним фондом. Надаючи потужну політичну підтримку, ми зміцнюємо інтеграцію України з Європейським Союзом», — заявив віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Україна виконала всі політичні зобов'язання, що стосуються управління державними фінансами, верховенства права, покращення бізнес-клімату, галузевих реформ і державних підприємств.

Президент Володимир Зеленський подякував ЄС за підтримку. У Мінфіні України заявили, що отримані кошти будуть спрямовані на фінансування бюджетних потреб та зменшення фінансового навантаження на бюджет України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини