Facebook Pixel

Кулеба: Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі

Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі. Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі. Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Україна не планує проведення наступальних військових операцій на Донбасі та працює над відновленням «нормандського формату» для мирного врегулювання конфлікту. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Quote«РФ підвищила інтенсивність дезінформації, включно з хибними звинуваченнями України в нібито підготовці до військового нападу на Донбас. Офіційно: Україна не планує наступальної військової операції на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного розв’язання конфлікту», — зазначив він.

Міністр підкреслив, що Україна й далі наполегливо працює над тим, щоб оживити «нормандський формат» разом із Німеччиною та Францією як посередниками. Водночас українська дипломатія працює над зміцненням обороноздатності України задля стримування Росії від подальших агресивних дій.

Кулеба закликав РФ узяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях із мирного врегулювання замість того, щоб їх зривати.

Telegram Logo

Контекст. Ватажок так званої ДНР Денис Пушилін 22 листопада заявив російським ЗМІ, що Київ начебто не полишає надії розв'язати конфлікт на сході у військовий спосіб.

Коментарі

Всі новини