Три українські авіакомпанії отримали дозволи на відкриття нових рейсів

Ілюстрація: mysonnik.com

Ілюстрація: mysonnik.com

Державіаслужба дозволила авіакомпаніям Windrose, SkyUp і «Мотор Січ» відкрити нові рейси. Повідомлення про це розміщено на сайті відомства.

Windrose отримала права на чартерні перевезення до 28 березня 2020 року з Києва до Запоріжжя, Одесу, Львів, Херсон, Харків і Дніпро з частотою три або п'ять разів на тиждень.

SkyUp надано право на польоти за напрямком Київ — Лісабон (Португалія) з частотою два рейси на тиждень до 1 березня 2020 року.

«Мотор Січ» отримала право на польоти Київ — Мінськ (Білорусь) з частотою сім рейсів на тиждень для виконання регулярних повітряних перевезень та з необмеженим терміном дії цього права.

Додатково

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Статки мільярдера Потаніна за день зменшилися на $1,5 млрд через аварію на ТЕЦ у Норильську (РФ)

Статки одного з основних власників комбінату «Норнікель» Володимира Потаніна за день, 4 червня, зменшилася на $1,5 млрд через аварію у Норильську на ТЕЦ, що належить компанії. Таку оцінку наводить Forbes Real-Time.

Прокурор пропонував «кришу» банку і попався на $100 тис. – ДБР

Правоохоронці затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур Києва під час отримання $100 тис., які він вимагав за розв'язання питання про закриття кримінального провадження, повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

«Укрзалізниця» запустила перші поїзди в напрямку заходу України

У перші рейси після карантину 4 червня вирушили такі поїзди далекого прямування: