Facebook Pixel

Відпочинок на травневі свята: топ закордонних і внутрішніх напрямків

Туреччина стала найпопулярнішим напрямком закордонного туризму українців на травневі свята-2021. З 1 до 10 травня частка квитків, придбаних до країни, сягає 31% усіх куплених у зазначений період.

Другим популярним напрямком стала Грузія (8%), йдеться в дослідженні платформи для роботи з відкритими даними OpenDataBot, яка аналізувала дані сервісу для пошуку авіаквитків Aviasales.ua.

До топ закордонних маршрутів на травневі свята увійшли також Чорногорія, Кіпр, Єгипет, ОАЕ, однак вони відстають за продажами — на кожну припадає не більш як 2-3% куплених квитків.

Топ рейсів за кордон і в Україні на травневі свята. Інфографіка: OpenDataBot

Топ рейсів за кордон і в Україні на травневі свята. Інфографіка: OpenDataBot

У повідомленні йдеться, що політ економкласом туди й назад до Грузії та Туреччини в середньому обійшовся українцям у $200. На відпочинок у цих країнах громадяни заклали в середньому 7 днів. На квитки на інші топкурорти українці витратили від $220 (Чорногорія) до $420 (ОАЕ). На поїздки до цих країн закладається 8 — 9 днів.

Внутрішній туризм в Україні на травневі свята

Найпопулярніші маршрути на травневі свята в Україні — Київ (приблизно $60), Одеса ($73) та Львів ($123). Українці відпочивають у цих містах 4 — 5 днів.

А за даними «Укразалізниці» найпопулярнішими маршрутами на травневі свята стали:

  • Лисичанськ — Ужгород (1184 пасажири);
  • Львів — Бахмут (1055 пасажирів);
  • Одеса — Костянтинівка (1041 пасажир);
  • Хмельницький — Лисичанськ (1003 пасажири);
  • Одеса — Ковель (907 пасажирів).

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що Туреччина продовжила вимогу щодо надання негативного результату ПЛР-тесту під час в'їзду до країни до 31 травня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉